Vilniaus Mažajame teatre vyko 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų sporto žaidynių uždarymas ir buvo duotas startas 2017-2018 mokslo metų žaidynių pradžiai. Pagal Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centro nuostatus ir pasiektus rezultatus buvo apdovanotos stipriausios Lietuvos sporto žaidynių mokyklos ir savivaldybės nugalėtojos ir prizininkės pagal nuostatuose skelbiamas atskiras grupes.

2016-2017 mokslo metų  žaidynių nugalėtojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos kansleris Tomas Daukantas, Lietuvos olimpiečiai irkluotojai Henrikas Žustautas ir Andrejus Olijnikas.

[unitegallery h4]

2016-2017 mokslo metų Lietuvos kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupėje pirmąją vietą pelnė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija. Jai buvo įteiktas prizas ir piniginis 600 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti.

2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų  miestų ir rajonų antroje grupėje Kėdainių rajono savivaldybės mokyklos bendrakomandinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, o kaimo vietovių mokyklų grupėje pelnė trečiąją bendrakomandinę vietą.

Tai nuoseklaus, kūrybingo ir pasiaukojamo mūsų krašto kūno kultūros mokytojų, moksleivių, ugdymo įstaigų vadovų, atskirų sporto šakų trenerių, atsakingų sporto darbuotojų darbo rezultatai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here