Artėjant didžiosioms metų šventėms, kalėdine nuotaika padvelks ir krepšinio arenos. Jau gruodžio 16-ąją Kėdainių arenoje vyks šventinės „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp vietos „Nevėžio“ ir šalies čempionų titulą ginančių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų.

„Nevėžio“ klubo ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) akademijos studentų organizuojamose šventinėse rungtynėse žiūrovai galės grožėtis ne tik tuo, kas vyksta aikštelėje, – čia bus įvairių akcijų ir atrakcijų už aikštelės ribų.

Rungtynių pertraukų metu vyks konkursai, kuriuose sirgaliai turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtų prizų. Parketą kaitins šokėjų ir dainininkų pasirodymai. Smagiai pajudėti kvies ir ypatingą muzikinę dovaną įteiks „X Faktoriaus“ finalininkas Paulius Drabulis. Sklando gandai, kad Kėdainių arenoje tądien apsilankys iš tolimųjų kraštų atvykęs Kalėdų Senelis – jis bus pasiruošęs pabendrauti ir su pačiais mažiausiais krepšinio mylėtojais! Kalėdų Senelis visų, norinčių susipažinti, arenoje lauks nuo 16 valandos. 

Raginame atvykti į šias rungtynes ir kartu sukurti šventinę atmosferą, padėsiančią krepšininkams aikštelėje siekti pergalės! Rungtynės vyks gruodžio 16 dieną (sekmadienį), 17.00 val. Kėdainių arenoje.

Lietuvos krepšinio lygos akademijos informacija 

Komentarai

Please enter your comment!
Please enter your name here