Kėdainių daugiakultūriame centre vyko dar vienas visuomeninio projekto „Kėdainiams reikia vargonų!“ renginys – susitikimas su Edita Mildažyte ir koncertas, kurį dovanojo vargonų projekto sumanytojas Robertas Lamsodis su draugais: Simona Liamo (vokalas) ir Ugniumi Dičiūnu (obojus). Vakarą pradėjo Kėdainių muzikos mokyklos jaunieji muzikantai, vakarą vedė Kėdainių kalbų mokyklos direktoriaus pavaduotoja Dalia Kasteckaitė.

 Iš viso dabar jau yra suaukota 30 tūkstančių eurų. Vargonams reikėtų apie 100 tūkstančių eurų.

Po vasaros tęsiama tradicija ir projektui skirti renginiai ir koncertai rengiami kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį. Į kiekvieną koncertą stengiamasi pakviesti su Kėdainiais susijusį atlikėją, muzikantą ar  žymų žmogų. Šįkart buvo pakviesta Edita Mildažytė, kurios vyro gimtinė yra Kėdainiai, o šiuo metu kaip tik Daugiakultūriame centre ir veikia jo, Gintauto Vyšniausko, darbų paroda.

Žurnalistė, laidų vedėja bei publicistė E. Mildažytė prisipažino net nedvejojusi dėl dalyvavimo šiame renginyje, kai jai iš Norvegijos paskambino ir pakvietė į Kėdainius pats Robertas.

„Tikslo turėjimas yra tai, kas verčia žmones apskritai gyventi. O tikslo siekimas yra tai, kas vienija žmones. Labai svarbu, kai yra žmonių, kurie veda, bet ne mažiau svarbu, kai yra žmonių, kurie seka iš paskos“, – apie projekto idėją kalbėjo viešnia iš Vilniaus.

Tradiciškai žiūrovai buvo kviečiami prisidėti aukomis paramos projektui.  Pirkdami bilietus po 2, 5 ar 10 eurų, iš viso žiūrovai suaukojo 471 eurą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69559

Komentarai

Please enter your comment!
Please enter your name here